Reformer Pilates Alkmaar

Volg Reformer Pilates bij Studio Vitale in Alkmaar in kleine groepen van maximaal 4 deelnemers voor het beste resultaat. Dankzij persoonlijke begeleiding en gerichte aanpassingen bij blessures, herstel na een operatie of fysieke beperkingen train je veilig en effectief.

Geen zin in grote, massale groepen? Reformer Pilates bij Studio Vitale is speciaal voor mannen én vrouwen van 35+ die willen werken aan hun fysieke fitheid in een persoonlijke setting.

Voel je veilig en vertrouwd op de reformer en breng je lichaam in betere conditie met meer kracht, mobiliteit en balans.

Reformer Pilates Studio Vitale Alkmaar - klassieke vorm

Januari ‘Bring a Friend’ Actie (slechts 5 Duo plekken beschikbaar!)

Krijg beiden €80 korting op de 10x kaart Duo Reformer

Je betaalt per persoon niet €330 maar €250!

Wil je gebruik maken van deze actie? Maak eerst beide een gratis account aan en stuur een mail naar contact@studiovitale.nl met de vermelding van beide namen. Je krijgt de vervolgstappen met een link voor de korting.

Voordelen:

  • Flexibele roosterplanning (in overleg met Sin Mee)
  • Aandacht voor twee rekening houdend met je blessure achtergrond
  • Handson support bij de oefeningen om nog iets meer uit te halen

Ervaringen van deelnemers 

Marathonloper

“Sinds ik regelmatig op de reformer train, heb ik geen last meer van mijn achilles. De oefeningen mobiliseren mijn hele lichaam van voeten tot wervelkolom. Het werkt voor mij echt preventief naast het hardlopen.”

Moeder van twee kinderen

“Mijn schouders en nek voelen veel minder stijf sinds ik de klassieke Reformer-lessen volg. Ik voel me sterker en beweeg soepeler in het dagelijks leven.”

Waarom Reformer Pilates bij Studio Vitale?

Bij Studio Vitale train je in kleine groepen (max. 4–5 deelnemers) met veel persoonlijke aandacht.

Onze Reformer Pilates lessen zijn speciaal geschikt voor mannen en vrouwen 35+ die sterker en soepeler willen bewegen, zonder overbelasting.

Je krijgt een uitgebalanceerde mix van moderne full-body training en klassieke Pilates, gericht op mobiliteit, houding en blessurepreventie in een ontspannen sfeer, zonder prestatiedruk.

    Pilates Reformer 35+

    Tarieven Pilates Reformer & Mat Small Group

    Proef abonnement

    €45

    3 Reformer of matlessen small group (4-6 deelnemers) om kennis te maken(alleen geldig voor nieuwe klanten)

    (4 weken geldig)

    Januari actie: Duo Reformer

    €330 nu voor €250 p.p.

    Januari actie:

    Neem samen een Duo Reformer Training van 10x

    en krijg extra korting!

    Personal Training voor twee personen. Gedeelde kosten met veel handson support

    Duo Reformer klassiek (mobility) & Modern (kracht & shaping)

    3 maanden abonnement / 7x per maand (totaal 21 trainingen)

    Januari actie € 387 / 3 maanden

    €18,43 per Training

    incl. 1 sessie Personal Training Check Up van 50 min.

    Small group Reformer / Mat Pilates

    Max. 4-6 deelnemers

    Small group Reformer klassiek (mobility) & Modern (kracht & shaping)

    Rooster Pilates Reformer Januari 2026 

    Maandagochtend 07.30-08.30 uur

    Dinsdagavond 18.30-19.30 uur

    Woensdagavond 17.05-18.05 uur

    Vrijdagochtend 07.30-08.30 uur

    Zaterdagochtend 09.45-10.45 uur

    Wijzigingen onder voorbehoud!

    Staat jouw voorkeursdag er niet bij? Laat het mij weten! Regelmatig wordt het rooster aangepast. Stuur mij gerust een bericht contact@studiovitale.nl.

    Pilates Reformer Klassiek Alkmaar

    Januari ‘Bring a Friend’ Actie

    Bij aanschaf van de 10x kaart Duo Reformer betaal je niet €330 maar slechts €250 per persoon! 

    Werk samen aan je eigen persoonlijke doel:

    Wil je een paar kilo’s af vallen en meer in shape komen?

    of

    Wil je meer werken aan een sterkere en soepele lijf en wil je rugklachten voorkomen?

    Ruim 1000 Deelnemers getraind in Small Groupvorm

    Meer dan 1000 deelnemers hebben meegedaan met de Small Group van SinMee van HIIT tot Pilates en Bootcamp in Amsterdam en Alkmaar.

    Doe mee en ervaar de mooie trainingsmethode van Joseph Pilates en de moderne methode van Sin Mee. Zowel op de reformer of op de mat.  Ik help je om weer sterk, fit en pijnvrij te bewegen!

    Personal Training Fit na de Bevalling herstel bekkenbodem en core SinMee

    Personal Trainer Sin Mee

    Voordelen Pilates & Core³ Methode

    Adem. Activeer. Align.

    ⭐ Sterke Corespieren om je rug te steunen.

    ⭐Multi activatie en connectie van het hele spiersysteem voor het beste resultaat.

    ⭐Verbeter de mobiliteit in je gewrichten van je schouders, bovenrug en heupen. 

    Versterk en stabiliseer de spieren, banden en pezen rondom je gewrichten.

    Verbeter je houding.

    ⭐ Goed voor de botten.

    Verbeter je conditie (uithoudingsvermogen en spierkracht)

    ⭐ Concentratie en de diepe ademhaling voor een ontspannen hoofd én lijf. 

     

    Roel van Velzen

    Heiloo

    Op aanraden van mijn Osteopaat nam ik contact op met Sin Mee voor gericht advies en training. Sin Mee heeft goed ingespeeld op mijn behoefte en mij in een drietal een op een sessies bij het strand goed verder op weg geholpen. Nogmaals dank daarvoor!

    Mareille Boor

    Amsterdam

    De afwisseling in de Small Group Training van Sin Mee vind ik erg goed. Ik merk dat ik daardoor minder snel opgeef in een bepaalde oefening, omdat ik weet dat er iets anders aan zit te komen. Ook het ‘parcourtje’ vind ik leuk om te doen. Het is prettig dat Sin Mee goed op mijn houding let, zodat blessures voorkomen kunnen worden, maar ook de juiste spieren aangesproken worden.

    Clement

    Amsterdam

    Ik wil je nog bedanken voor de goede sportieve begeleiding tijdens de bootcamp trainingen. Vooral je aanwijzingen met betrekking tot houding van het lichaam tijdens het sporten stel ik op prijs. Dat heb ik ook weleens anders meegemaakt.

    “Change happens through movement and movement heals”

    Joseph Pilates

    Personal Trainer & Postnataal Fitness Coach Sin Mee met meer dan 20 jaar ervaring als Pilatestrainer, Personal Trainer en Small Group trainer.

    Fit na de bevalling - Studio Vitale Sin Mee

    Sin Mee heeft > 1000 vrouwen én mannen begeleid zowel in de fitness, groepstrainingen (pilates, yoga en HIIT) als 1 op 1 personal training en een eigen bootcampgroep gehad in A’dam.

    Pilates Reformer in Alkmaar & Outdoor Pilates in Egmond aan Zee

     

     

    De meest gestelde vragen

    Ik heb rugklachten kan ik dan meedoen?

    Ben je bij de fysio geweest en niks heeft geholpen of je bent uitbehandeld bij de fysio? Bewegen zoals pilates en wandelen is juist goed voor mensen met rugklachten. Echter wel aangepast. Ik geef jou opties aan mocht een beweging te zwaar zijn.

    Welke materialen heb ik nodig /moet ik meenemen?

    Graag je eigen matje meenemen. Als je die niet hebt, dan kun je bij SinMee voor € 10 een matje aanschaffen. Je kunt ook kijken bij de Action of Decathlon.

    Kan ik ook deelnemen als ik al 2 maanden geleden ben bevallen?

    Heb je groen licht gekregen van de bekkenfysio?  Dan ben je van harte welkom. Je werkt verantwoord en veilig aan het herstel van je core. Geeft dit wel even bij bij aan. Dan kan ik er rekening mee houden afhankelijk van de fase van je herstel.

    Ik  raad je aan om dan het online programma Fit na de Bevalling thuis te gaan starten. Je kunt dan versneld door de eerste  video’s werken (totale duur 45 min). 

    De opbouw en connectie met de diepe ademhaling is noodzakelijk voor een goede basis en voor een succesvol resultaat. 

    Ik heb schouderklachten kan ik dan meedoen?

    Zeker. Bewegen is medicijn zeg ik altijd, maar dan wel aangepast aan jouw belastbaarheid. 

    Sin Mee houdt rekening mee met allerlei blessures.

    Hoe lang is het zomerabonnement geldig?

    IHet zomer abonnement is geldig voor de maanden juli en augustus. Dit is een try out. Bij gebleken succes en voldoende animo wordt dit na de zomermaanden voortgezet in de vorm van een 10x kaart of abonnement. Hierbij geldt dan het normale tarief.   

    Gaat de training door bij regen?

    Ja, zweten ga je toch bij regen of geen regen :-). Neem bij slecht weer extra regenkleding mee. Draag 2 of 3 laagjes kleding van ademend materiaal (liever geen katoenen ondershirt). 

    Bij onweer verplaatsen we de training. 

    Komt er ook een training Pilates & Conditie in de avonduren?

    Als er vraag is naar een tijdstip in de avond, dan kan ik altijd kijken naar de mogelijkheden. Stuur mij gerust een mail dan kan ik er rekening mee houden.

    Ik heb geen oppas mag mijn kindje mee in kinderwagen?

    Indien je geen oppas kunt regelen dan mag je voor één keer je kindje meenemen. Voor het beste resultaat is focus wel gewenst, want de oefeningen van Sin Mee zijn heel technisch.